Wydarzenia 2020/2021

Uważaj na koronawirusa

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, a 4 października co roku obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt.
W tym roku zorganizowaliśmy zbiórkę karmy suchej i mokrej oraz ryżu dla zwierząt z radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie przebywa obecnie 500 psów i 45 kotów. Nasi uczniowie i ich rodzice okazali wielkie serce, los bezdomnych czworonogów nie był im obojętny- dziękujemy Wam za to!

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Wielka Zbiórka Książek 2020 fundacji Zaczytani.org, która pomaga szpitalom, placówkom opiekuńczo – wychowawczym, rodzinom zastępczym i domom pomocy.(czytaj)

GMINNY KONKURS NASZE GOSPODARSTWO ROLNE

Miło nam poinformować, że pięciu uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych w Gminnym Konkursie Nasze Gospodarstwo Rolne zorganizowanym we współpracy z Urzędem Statystycznym w Warszawie, który był fundatorem nagród. (czytaj)

OJ DZIAŁO SIĘ, DZIAŁO – ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 🙂 

Miesiąc wrzesień był pierwszym miesiącem nauki i zabawy i już najmłodsze dzieci z naszej szkoły mogły kreatywnie i aktywnie działać.(czytaj)

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września to ważna data w kalendarzu imprez szkolnych bowiem tego dnia obchodzimy w szkole Dzień Chłopaka. W tym roku odbyły się imprezy klasowe podczas spotkań wychowawczych. Dziewczynki i dziewczyny przygotowały dla swoich kolegów upominki i życzenia. (czytaj)

JAK CO ROKU SPRZĄTAMY ŚWIAT

W trzeci weekend września, jak co roku, rusza akcja Sprzątanie Świata. My dołączyliśmy do niej 18 września w piątek. Z powodu pandemii  Covid-19 i działania szkoły w reżimie sanitarnym nasze działania wyglądały inaczej niż zwykle. (czytaj)

 

NIECODZIENNY GOŚĆ W SZKOLE – PAN STANISŁAW KMIECIK

W czwartkowe przedpołudnie, 3 września, odwiedził naszą szkołę artysta malujący nogami i ustami – pan Stanisław Kmiecik. Należy On do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami a Jego prace można oglądać na kartkach świątecznych w kalendarzach wydawanych przez wydawnictwa na całym świecie. (czytaj)